Info o Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením - hodnocení a parametry

Informace: Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Kulečníkové stoly Tuin

Popis produktu: Kulečníkový stůl s vysokou stabilitou, dřevěným dekorem a modrým potahem. Kulečníkový stůl má nastavitelné nohy, díky kterým je možné hrát i na nerovné podlaze. Otvor pro centrální vracení koulí je umístěn v přední straně stolu, takže je vždy přístupný a můžete vždy začít hrát znova. Kulečníkový stůl lze lehce udržovat, korpus stačí otřít vlhkým hadrem s vodou zředěným jemným saponátem a plátno stačí zamést kartáčem. Tělo je kompletně předmontované, Vy budete muset pouze připevnit nohy a můžete začít hrát!   Technické údaje: rozměr stolu: 244 cm x 132 cm x 82 cm  velikost kulečníku: 8ft materiál: MDF s korpusem z PVC s dřevěným dekorem, pochromované koncovky nohou a rohy materiál tkaniny: nylex 280 g tloušťka hracího pole: 18 mm rozměr hrací plochy: 224 cm x 112 cm   Obsah balení: 1x kulečníkový stůl, částečně demontovaný 2x tágo (délka 146 cm) 2x křída 1x kartáč 1x sada koulí s průměrem 57,2 mm 1x trojúhelník ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením za skvělou cenu 9 566 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kulečníkové stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením skvělá volba v kategorii Kulečníkové stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Tuin na zahradu

Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Kulečníkové stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 566 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821595455 z výroby
- produkt je v kategorii Kulečníkové stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Kulečníkové stoly
Cena zboží
9 566 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 1 499 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kulečníkové stoly Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin 8673 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821595455, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.