Info o Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl - hodnocení a parametry

Informace: Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl Zahradní stolky Tuin

Popis produktu: Skládací kempinkový stůl     Tento praktický stůl z nereznoucího hliníku složíte během pár sekund a využijete jej při nejrůznějších příležitostech, jako jsou: kempování, piknik, rybaření, lov, sportovní zápasy, ale i doma. Při použití v přírodě oceníte především jeho nízkou váhu a pohodlné přenášení, které vám zajistí speciální taška, která je součástí balení. Odstín barvy na obrázku se může od skutečné barvy výrobku odlišovat.     Technické údaje: Rozměry: 141 x 70 x 70 cm Rozměry složeného stolu: 141 x 16 x 24 cm Konstrukce: hliník, eloxovaný Nohy židle s protiskluzovým zakončením Součástí balení je taška k přenášení stolu Maximální zatížení: 20 kg Váha: 6 kg   Obsah balení: 1 x skládací kempinkový stůl ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl za skvělou cenu 1 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl skvělá volba v kategorii Zahradní stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl Tuin na zahradu

Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl Zahradní stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821005374 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl Zahradní stolky
Cena zboží
1 299 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní stolky Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin 2628 Skládací kempinkový stůl) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821005374, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.