Info o Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením - hodnocení a parametry

Informace: Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením Kulečníkové stoly Tuin

Popis produktu: Tento kulečníkový stůl s centrálním vracením koulí vyniká svou vysokou stabilitou, elegantním vzhledem a dobrou cenou. Má výškově nastavitelné a vyztužené nohy, které zajistí přesné vyvážení stolu a přesný pohyb koulí. Rohy jsou opatřeny plastovými kryty, které chrání stůl před poškozením. Součástí balení jsou kartáče, jež zbaví plátno veškerých nečistot. Svou velikostí se tento kulečník hodí i do menších místností. Stůl je dodáván částečně rozmontovaný, ale jeho sestavení je velmi snadné a součástí balení je vše, co budete k montáži potřebovat. Vaše hra tak může bez odkladu začít!   Technické údaje: Plátno: modré Tělo stolu: černé Rozměry hracího pole: 167 x 90 cm Celkové rozměry stolu: 184 x 108 x 82 cm Tloušťka hracího pole: 15 mm Materiál: MDF, rohy opatřeny plastovými kryty Výškově nastavitelné nohy pro korektní vyvážení stolu Vyztužené nohy pro vyšší stabilitu stolu Centrální vracení koulí Váha: 76 kg Tága s nalepenou kůží: Ø 12,5 mm, délka: 122 cm Koule: Ø 4,45 cm   Obsah balení: 1 x kulečníkový stůl - rozmontovaný 2 x tágo 122cm 16 profi koulí Trojúhelník Kartáč na čištění hrací plochy křída ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením za skvělou cenu 5 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kulečníkové stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením skvělá volba v kategorii Kulečníkové stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením Tuin na zahradu

Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením Kulečníkové stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 5 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821571954 z výroby
- produkt je v kategorii Kulečníkové stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením Kulečníkové stoly
Cena zboží
5 999 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 1 499 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kulečníkové stoly Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin 2303 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 5 ft - s vybavením) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821571954, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.