Info o Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový - hodnocení a parametry

Informace: Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový Zahradní slunečníky a doplňky Tuin

Popis produktu: Máte strach, že poryv větru vyvrátí váš zahradní slunečník? Tak věřte, že s litinovým stojanem o váze 15kg se vám to nestane. Navíc bronzová barva je velice efektní a příjemně dozdobí vaši zahradu. Stojan je určen pro slunečníky o průměru až 4 m a s tyčemi silnými až 48 mm. S litinovým podstavcem už váš slunečník nic neporazí.   Technický údaje: materiál: litina hmotnost: 15 kg barva: bronz s patinou průměr základny: 62 cm vhodný pro tyče o průměru: 28mm, 40mm, 48mm vhodný pro slunečníky o průměru 4 m   Obsah balení: 1 x stojan ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový za skvělou cenu 1 598 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový Tuin na zahradu

Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 598 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821548154 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
1 598 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin 1576 Stojan na slunečník - litinový) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821548154, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.