Info o Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm - hodnocení a parametry

Informace: Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm Svítidla Tuin

Popis produktu: Solární lampa z nerezové oceli s pohybovým čidlem 38 cm   Tato solární lampa je vyrobena z odolné nerezavějící oceli. Se svými 8 jasnými LED diodami má intenzivní svítivost. Zvláštností tohoto solárního světla je že, svítí 4 LED diody a další 4 LED diody se aktivují infračerveným detektorem pohybu.   Technické údaje: Výška: 38 cm Hlava lampy průměr: cca 12,5 cm Noha průměr: cca 7.5 cm Materiál: nerezová ocel, plast 8 x LED dioda Obsah balení:   1 x solární lampa s baterií 1 x německý manuál  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm za skvělou cenu 1 052 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Svítidla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm skvělá volba v kategorii Svítidla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm Tuin na zahradu

Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm Svítidla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 052 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821405242 z výroby
- produkt je v kategorii Svítidla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm Svítidla
Cena zboží
1 052 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Svítidla Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin 1525 Zahradní solární lampa s pohybovým čidlem 38 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821405242, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Svítidla - Zobrazit další produkty