Info o Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením - hodnocení a parametry

Informace: Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením Kulečníkové stoly Tuin

Popis produktu: Profesionální kulečníkový stůl s nastavitelnými nohy v nejvyšší kvalitě. Luxusní a elegantní vzhled. Stačí jen rozbalit a během chvilky můžete začít hrá. Pozvěte známé, přátele, rodinu na kulečníkový trunaj k Vám domů. Dnes už nemusíte chdoit na kulečník do zakouřených podniků. Kulečník je díky pevné konstrukci stabilní. Rohy z chromu jsou chráněné proti odření. Snadná péče díky kartáči. Rychle zbaví prachu nebo drobkům. Technické údaje: rozměry stolu: 214 x 122 x 82 cm rozměry hrací plochy: 188 cm x 96 cm materiál kulečníkového stolu: MDF, PVC intenzita pole: 15 mm rohy: chrom nohy: chromované, výškově nastavitelné materiál plátna: tkanina, 280g Nylex hmotnost: 110 kg barva: modrá centrální vracení koulí Obsah balení:  2x tágo 2x křída 1x kartáč 1x sada koulí (průměr 57.2 mm) 1x trojúhelník 1x kulečníkový stůl - jednolitá deska, demotnované nohy rozměry balení: 219 x 128 x 24,5 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením za skvělou cenu 8 731 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kulečníkové stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením skvělá volba v kategorii Kulečníkové stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením Tuin na zahradu

Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením Kulečníkové stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 731 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821555602 z výroby
- produkt je v kategorii Kulečníkové stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením Kulečníkové stoly
Cena zboží
8 731 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 1 499 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kulečníkové stoly Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin 1391 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 7 ft - s vybavením) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821555602, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.