Info o Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením - hodnocení a parametry

Informace: Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Kulečníkové stoly Tuin

Popis produktu: Pozvěte své známé, přátele či rodinu na kulečníkový turnaj k sobě domů. Stůl má výškově nastavitelné nohy pro perfektní vyrovnání stolu, centrální vracení koulí a chromované rohy zabraňující případnému odření. Je dodáván rozmontovaný, ale balení obsahuje vše potřebné k tomu, abyste stůl rychle složili a mohli začít hrát. Výhodou tohoto stolu je jeho snadná údržba. Součástí balení jsou také kartáče ke snadnému odstranění drobných nečistot.   Technické údaje:  Velikost stolu: LD244 cm x Š132 cm x V82 cm  Hmotnost: cca 145 kg  Hrací plocha: D 220 cm x Š 110 cm, tloušťka: 15 mm Barva rámu: dekorace z tmavého dřeva (Materiál Tělo: MDF s PVC Funier)  Vybraná barva látky: Modrá (Materiálová tkanina: 280g Nylex) Centrální kuličkový vrat Chromovaná ochrana hran Chromované nohy Výškově nastavitelné Obsah balení: 1 x kulečníkový stůl 2 x tágo 2 x křída 1 x kartáč 1 x sada kulečníkových koulí (Ø 57.2 mm) 1 x trojúhelník rozměry balení: cca 252 x 143 x 25 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením za skvělou cenu 9 728 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kulečníkové stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením skvělá volba v kategorii Kulečníkové stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Tuin na zahradu

Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Kulečníkové stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 728 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821555688 z výroby
- produkt je v kategorii Kulečníkové stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Kulečníkové stoly
Cena zboží
9 728 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 1 499 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kulečníkové stoly Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin 1385 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821555688, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.