Info o Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením - hodnocení a parametry

Informace: Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Kulečníkové stoly Tuin

Popis produktu: Pozvěte své známé, přátele či rodinu na kulečníkový turnaj k sobě domů. Stůl má výškově nastavitelné nohy pro perfektní vyrovnání stolu, centrální vracení koulí a chromované rohy zabraňující případnému odření. Je dodáván rozmontovaný, ale balení obsahuje vše potřebné k tomu, abyste stůl rychle složili a mohli začít hrát. Výhodou tohoto stolu je jeho snadná údržba. Součástí balení jsou také kartáče ke snadnému odstranění drobných nečistot.   Technické údaje: rozměry stolu: 244 x 132 x 82 cm materiál: MDF s PVC intenzite pole: 18 mm nohy: chrom, výškově nastavitelné materiál plátna: Nylex 280g  barva: zelená hmotnost: 145kg   Obsah balení:  1 x kulečníkový stůl 2 x tágo 2 x křída 1 x kartáč 1 x sada kulečníkových koulí (57,2 mm) 1 x trojúhelník rozměry balení jsou cca 252 x 143 x 25 cm    ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením za skvělou cenu 8 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kulečníkové stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením skvělá volba v kategorii Kulečníkové stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Tuin na zahradu

Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Kulečníkové stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821555671 z výroby
- produkt je v kategorii Kulečníkové stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením Kulečníkové stoly
Cena zboží
8 799 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.01.2021
Doprava
od 1 499 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kulečníkové stoly Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin 1349 Kulečníkový stůl pool billiard kulečník 8 ft - s vybavením) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821555671, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.