Info o Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel - hodnocení a parametry

Informace: Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel Zahradní slunečníky a doplňky Tuin

Popis produktu: Tento orel nejen plaší dravé ptáky z vaší střechy a zabraňuje chovu holubů, ale můžete sledovat směr větru. Tento impozantní létající orel je vyrobený z nejkvalitnější mědi je ručně vyráběný. Orlík je 3 dimenzionální. Orlí korouhev můžete připevnit jak na plochou, tak na šikmou střechu. Dodané šrouby a otvory v základně zajišťují snadnou instalaci. Samotná montáž je také snadná a rychlá. K dispozici je krátký průvodce. Technické údaje: Celková výška: přibližně 140 cm Hmotnost: cca 5 kg Rozměry orla: L 37 x Š 68 x v 54 cm Délka šipky: 61 cm Šířka směrového ukazatele kompasu: cca 46 cm Výška písmen: přibližně 8 cm Průměr míče: asi 10 cm Stojan: úhel nastavitelný od 0 do 90 ° Rozměry stojanu: D 26,5 x Š 8 x V 14 cm materiál: Orel z mědi Směrovka z mosazi Stojan je z lakované oceli   Obsah balení:  1x korouhvička na střechu,rozebraná 1 x stojan 1 x Návod ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel za skvělou cenu 3 371 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní slunečníky a doplňky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel skvělá volba v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel Tuin na zahradu

Tuin 1311 Dekorativní  měděná korouhvička orel Zahradní slunečníky a doplňky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 371 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821004032 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní slunečníky a doplňky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin 1311 Dekorativní  měděná korouhvička orel Zahradní slunečníky a doplňky
Cena zboží
3 371 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní slunečníky a doplňky Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin 1311 Dekorativní měděná korouhvička orel) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821004032, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.