Info o Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks - hodnocení a parametry

Informace: Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks Stojany a držáky na reproduktory Tuin

Popis produktu: Stojan na reproduktor, 2 ks Exkluzivní stojan na reproduktor vyrobený z hliníku. Technické údaje: Materiál: hliník Celková výška: 74 cm Délka trubky: 72 cm Průměr skleněné desky : 26,5 cm Základna: 8 x 8 cm Barva: stříbrná Vedení kabelů hliníkovou trubkou Zatížení (maximální hmotnost reproduktoru): 1,5 kg Obsah balení: 2 x stojan (bez reproduktorů)   Český manuál... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks za skvělou cenu 981 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Stojany a držáky na reproduktory na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks

Lukáš
Pro mé potřeby je Tuin Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks skvělá volba v kategorii Stojany a držáky na reproduktory.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks Tuin - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks Tuin na zahradu

Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks Stojany a držáky na reproduktory Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tuin, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 981 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tuin
- číslo EAN 4048821004544 z výroby
- produkt je v kategorii Stojany a držáky na reproduktory


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks Stojany a držáky na reproduktory
Cena zboží
981 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.11.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Stojany a držáky na reproduktory Tuin

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tuin 1272 Stojan na reproduktor 2 ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tuin), manuály 4048821004544, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Stojany a držáky na reproduktory - Zobrazit další produkty