Info o Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm - hodnocení a parametry

Informace: Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm Na grilování a pikniky Orion

Popis produktu: Trojnožka od české značky Orion vám báječně poslouží jako držák na smaltovaný kotlík, ve kterém si můžete jednoduše uvařit lahodný guláš či připravit fondue pro přátele. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm za skvělou cenu 469 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Na grilování a pikniky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Orion Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm skvělá volba v kategorii Na grilování a pikniky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm Orion - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm Orion na zahradu

Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm Na grilování a pikniky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Orion, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 469 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Orion
- číslo EAN 5999541204136 z výroby
- produkt je v kategorii Na grilování a pikniky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm Na grilování a pikniky
Cena zboží
469 Kč
Dostupnost
04.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Na grilování a pikniky Orion

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Trojnožka na kotlík Orion Three, výška 120 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Orion), manuály 5999541204136, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.