Info o Tříventilový obtok 32/38mm - hodnocení a parametry

Informace: Tříventilový obtok 32/38mm Příslušenství k solárním ohřevům

Popis produktu:

Ventil k obtoku na připojení hadic 32 i 38mm. Se třemi uzavíracími ventily.

Ventil k ručnímu obtoku používaný např. u solárních ohřevů či tepelných čerpadel. Vybavený redukčními trny na připojení hadic 32 i 38mm. Správně nastaveným průtokem se dosáhne optimální rychlosti proudění vody, to znamená maximální účinnosti tepelného čerpadla či solárního ohřevu. Při poruše, nebo výměně ohřevu jej můžete odpojit od rozvodu, aniž by bylo třeba vypouštět vodu z bazénu.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod bazenyshop.cz nabízí zboží Tříventilový obtok 32/38mm za skvělou cenu 650 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k solárním ohřevům na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tříventilový obtok 32/38mm

Lukáš
Pro mé potřeby je Tříventilový obtok 32/38mm skvělá volba v kategorii Příslušenství k solárním ohřevům.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tříventilový obtok 32/38mm od xkrát prověřeného e-shopu bazenyshop.cz.


Honza
Na bazenyshop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tříventilový obtok 32/38mm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tříventilový obtok 32/38mm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tříventilový obtok 32/38mm - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tříventilový obtok 32/38mm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tříventilový obtok 32/38mm na zahradu

Tříventilový obtok 32/38mm Příslušenství k solárním ohřevům Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tříventilový obtok 32/38mm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu bazenyshop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 650 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tříventilový obtok 32/38mm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 8595653400427 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k solárním ohřevům


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu bazenyshop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tříventilový obtok 32/38mm Příslušenství k solárním ohřevům
Cena zboží
650 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.06.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » bazenyshop.cz
Doručení Příslušenství k solárním ohřevům

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tříventilový obtok 32/38mm) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 8595653400427, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu bazenyshop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.