Info o Travňák - květináč - figurka - hodnocení a parametry

Informace: Travňák - květináč - figurka Květináče a truhlíky Kokiska

Popis produktu: Keramický květináč v provedení panáčka, kterému roste z hlavy živá tráva, se hodí do každé domácnosti. Hlava je vyplněna semínkama trávy, která jsou umístěna tak, aby při růstu připomínala vlasy. Růst podpoříte tak, že mu na hlavu nalijete horkou vodu a tráva začne růst.  Poznámka: Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.   Technické údaje: Barva: Bílá Materiál: Keramika Velikost: 9 x 5 cm   Obsah balení: 1x Travňák ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Travňák - květináč - figurka za skvělou cenu 49 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Květináče a truhlíky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Travňák - květináč - figurka

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Travňák - květináč - figurka skvělá volba v kategorii Květináče a truhlíky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Travňák - květináč - figurka od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Travňák - květináč - figurka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Travňák - květináč - figurka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Travňák - květináč - figurka Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Travňák - květináč - figurka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Travňák - květináč - figurka Kokiska na zahradu

Travňák - květináč - figurka Květináče a truhlíky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Travňák - květináč - figurka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 49 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Travňák - květináč - figurka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Květináče a truhlíky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Travňák - květináč - figurka Květináče a truhlíky
Cena zboží
49 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Květináče a truhlíky Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Travňák - květináč - figurka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.