Info o Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl - hodnocení a parametry

Informace: Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl Zahradní stolky Tradgard

Popis produktu: Kovový zahradní stůl s drátěnou vrchní deskou obdélníkového tvaru. Výborně se kombinuje se všemi typy kovového zahradního nábytku. Je lehce udržovatelný a omyvatelný. Uprostřed stolu je otvor pro slunečník.   Technické údaje: výška výrobku: 71cm šířka výrobku: 90cm délka výrobku: 150cm hmotnost: 18kg nosnost: 50kg materiál: kov, drátěný barva: černá rozměr balení: 152x92x9cm materiál balení: karton možnost rozložení: ne otvor pro slunečník (průměr): ano (44 mm)   Obsah balení: 1x Stůl ZWMT-24 ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl za skvělou cenu 3 231 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl skvělá volba v kategorii Zahradní stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl Tradgard na zahradu

Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl Zahradní stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 231 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 8595226702835 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl Zahradní stolky
Cena zboží
3 231 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní stolky Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tradgard ZWMT-24 Zahradní kovový stůl) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 8595226702835, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.