Info o Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice - hodnocení a parametry

Informace: Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice  Zahradní lavice Tradgard

Popis produktu: Zahradní lavice vyrobená z kovu s drátěnou výplní. Horní část lavice zdobívelmi pěkný kovový ornament, který dělá lavici zajímavější. Lavice je dvousedadlová.Technické údaje:výška výrobku (opěradla): 63cmvýška výrobku (výška sedu od země): 45cmšířka výrobku: 69cmhloubka sedu: 44cmhmotnost: 12kgnosnost: 2x90kgmateriál: kov - drátěnébarva: černávýška výrobku: 93cmdélka výrobku: 107cmObsah balení:1x Lavice ZWMC-S28... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice za skvělou cenu 2 045 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lavice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice skvělá volba v kategorii  Zahradní lavice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice Tradgard na zahradu

Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice  Zahradní lavice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 045 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 8595226702705 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lavice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice  Zahradní lavice
Cena zboží
2 045 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lavice Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tradgard ZWMC-S28 Zahradní kovová lavice) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 8595226702705, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.