Info o Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené - hodnocení a parametry

Informace: Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené  Zahradní lehátka Tradgard

Popis produktu: Polohovací lehátko se stabilní kovovou kostrou šedé barvy. Sedák a opěrná plocha je z textilie. Lehátko je polohovatelné. Je vhodné na zahrady i terasy. Světle zelenábarva - lze si vybrat z více barevných kombinací.Technické údaje:výška výrobku (výška sedu od země): 33cmvýška výrobku (max. výška opěradla): 104cmšířka výrobku: 65cmdélka výrobku: 194cmhmotnost: 10kgnosnost: 100kgmateriál: kovové lehátko polohovací s textilií 2x1barva: světle zelenéObsah balení:1x Lehátko ZWC-52 - sv.zelené... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené za skvělou cenu 1 469 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené Tradgard na zahradu

Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 469 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 8595226703115 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené  Zahradní lehátka
Cena zboží
1 469 Kč
Dostupnost
(Skladem) 11.07.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tradgard ZWC-52 Zahradní lehátko kovové sv. zelené) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 8595226703115, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.