Info o Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC - hodnocení a parametry

Informace: Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC Zahradní sestavy Tradgard

Popis produktu: Dětská dřevěná souprava PIKNIK k posezení či hře pro ty nejmenší. Veselé barevné provedení. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje kvalitu použitého materiálu.Technické údaje:výška výrobku: 45cmšířka výrobku: 90cmdélka výrobku: 85cmhmotnost: 7kgnosnost: 2x30kgmateriál: borovicebarva: barevné (žlutá, modrá, červená, přírodní)rozměr balení: 96x40x7cmmateriál balení: kartonObsah balení:1x DĚTSKÝ set PIKNIK - FSC... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC za skvělou cenu 1 223 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní sestavy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC skvělá volba v kategorii Zahradní sestavy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC Tradgard na zahradu

Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC Zahradní sestavy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 223 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 5905919013255 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní sestavy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC Zahradní sestavy
Cena zboží
1 223 Kč
Dostupnost
(Skladem) 01.10.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní sestavy Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tradgard PIKNIK 2753 Dětský zahradní dřevěný set FSC) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 5905919013255, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Zahradní sestavy - Zobrazit další produkty