Info o Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo - hodnocení a parametry

Informace: Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo Zahradní židle a křesla Tradgard

Popis produktu: Nejnovějším módním trendem nejen v oblasti zahradního nábytku, ale i interiérového je nábytek z umělého ratanu. I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí. Nemusíte nic skládat ani montovat - nábytek je již připraven k okamžitému použití. Křeslo odolává UV zářenía teplotě od +50°C do -10°C, má hliníkovou kostru a půlkulatý ratan o velikosti 6,5mm. Součástí balení je i pohodlná poduška! Křeslem můžete doplnit jakoukoliv soupravu z ratanového nábytku nebo použít samostatně, jako designový doplněk.Technické údaje:výška výrobku: 110cmšířka výrobku: 64cmhloubka výrobku: 74cmnosnost: 150kgbarva: antracit/šedámateriál balení: PAP kartonpolohovací: anoObsah balení:1x MEMPHIS křeslo polohovací ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo za skvělou cenu 7 623 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo Tradgard na zahradu

Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 623 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 8595226706154 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo Zahradní židle a křesla
Cena zboží
7 623 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.02.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tradgard MEMPHIS 54643 Zahradní polyratanové křeslo - polohovací opěradlo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 8595226706154, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.