Info o Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá - hodnocení a parametry

Informace: Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá  Zahradní lehátka Tradgard

Popis produktu: LehátkoBORNEO je dřevěné,polohovacílehátko s polstrem. Látkový polstr je vyplněný kvalitním molitanem pro příjemné, měkoučké posezení. Nově v šedé barvě, která dodává nábytku rustikání vzhled. Certifikát FSC zákazníkům zaručuje, že dřevo, zněhož jevýrobek zhotoven, je kvalitní a zdravé.Technické údaje:výška výrobku (výška sedu od země): 34cmvýška výrobku (max. výška opěradla): 102cmšířka výrobku: 75cmdélka výrobku: 90cmhmotnost: 10kgnosnost: 100kgmateriál: borovicebarva: šedározměr balení: 125x75x10cmmateriál balení: PE obal (igelit)Obsah balení:1x BORNEO ŠEDÉ lehátko - šedá... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá za skvělou cenu 1 800 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů  Zahradní lehátka na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá skvělá volba v kategorii  Zahradní lehátka.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá Tradgard na zahradu

Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá  Zahradní lehátka Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 800 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 5905919018632 z výroby
- produkt je v kategorii  Zahradní lehátka


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá  Zahradní lehátka
Cena zboží
1 800 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.02.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení  Zahradní lehátka Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tradgard BORNEO 54628 Zahradní lehátko - šedá) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 5905919018632, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.