Info o Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo - hodnocení a parametry

Informace: Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo Zahradní židle a křesla Tradgard

Popis produktu: Nejnovějším módním trendem nejen v oblasti zahradního nábytku, ale i interiérového je nábytek z umělého ratanu. I když se umělý ratan podobá přírodnímu, je mnohem odolnější. Obecně lze říci, že je pružnější a je méně pravděpodobné, že se poničí. Nemusíte nic skládat ani montovat - nábytek je již připraven k okamžitému použití. Křeslo odolává UV zářenía teplotě od +50°C do -10°C, má hliníkovou kostru a půlkulatý ratan o velikosti 6,5mm. Součástí balení je i pohodlná poduška! Křeslem můžete doplnit jakoukoliv soupravu z ratanového nábytku nebo použít samostatně, jako designový doplněk.   Technické údaje: výška výrobku: 90cm výška výrobku (výška sedu od země): 50cm šířka výrobku: 58cm hloubka výrobku: 70cm nosnost: 150kg barva: antracit/šedá rozměr balení: 60x73x158cm materiál balení: PAP karton polohovací: ne hloubka sedu: 52cm   Obsah balení: 2x AUSTIN křeslo  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo za skvělou cenu 10 527 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní židle a křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo skvělá volba v kategorii Zahradní židle a křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo Tradgard na zahradu

Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo Zahradní židle a křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 527 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 8595226706130 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní židle a křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo Zahradní židle a křesla
Cena zboží
10 527 Kč
Dostupnost
(Skladem) 28.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní židle a křesla Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tradgard AUSTIN 54641 Sada 2 ks zahradní polyratanové křeslo) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 8595226706130, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.