Info o Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek - hodnocení a parametry

Informace: Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek Zahradní altány Tradgard

Popis produktu: Slouží jako závaží, které se po naplnění pískem (štěrkem) pomocí suchého zipu připevní k noze pártystanu nebo nůžkového stanu Váha jednoho vaku po naplnění pískem je cca 10kg Dodáváno bez písku Cena je za 1ks ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek za skvělou cenu 315 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek Tradgard na zahradu

Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 315 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 17096 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek Zahradní altány
Cena zboží
315 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tradgard 41542 Závaží k zahradním párty stanům - pytel na písek) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 17096, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.