Info o Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova - hodnocení a parametry

Informace: Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova Zahradní altány Tradgard

Popis produktu: Ocelové závaží s povrchovou úpravou - černá barva Hmotnost: 14-15 kg ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova za skvělou cenu 946 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova Tradgard na zahradu

Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 946 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 17095 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova Zahradní altány
Cena zboží
946 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 159 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tradgard 41541 Závaží k zahradním párty stanům - podkova) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 17095, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.