Info o Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE - hodnocení a parametry

Informace: Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE Zahradní altány Tradgard

Popis produktu: Spojovají kříž (2x spojovací tyčka) na party stany DELUXE Technické údaje: kovové tyčky o délce 140 cm materiál : ocel s práškovým nátěrem a kladívkovým povrchem Obsah balení: 1x spojovací kříž (2x spojovací tyčka) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE za skvělou cenu 402 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní altány na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE

Lukáš
Pro mé potřeby je Tradgard Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE skvělá volba v kategorii Zahradní altány.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE Tradgard - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE Tradgard na zahradu

Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE Zahradní altány Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Tradgard, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 402 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tradgard
- číslo EAN 17092 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní altány


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE Zahradní altány
Cena zboží
402 Kč
Dostupnost
(Skladem) 30.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Zahradní altány Tradgard

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tradgard 41538 Spojovací kříž na stany DELUXE) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tradgard), manuály 17092, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.