Info o TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště - hodnocení a parametry

Informace: TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště Klasické TOHOS

Popis produktu: Udírna TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště: Pro všechny milovníky uzených dobrot, masa, ryby, drůbeže, sýrů, klobás, a dalších pochutin je zde zahradní udírna Tohos. Jedná se o velmi výhodný set udírny včetně topeniště a roury 1 m, kolena, roštu, teploměru, konstrukce, regulační klapky, 2 tyčí na zavěšení masa a 6 nerezových háků na maso. Kapacita této udírny je 15 - 30 kg a její výška je 115 cm. Je vyrobena ze smrkových palubek 19 mm. Uvnitř udírny jsou praktické dřevěné podpěry na zavěšení masa. Topeniště o rozměrech 66 × 57 cm a dodává se již s podstavcem a kouřovodem. Celá sestava je dodávána v demontovaném stavu. Klíčové vlastnosti setu zahradní udírny TohosVýhodný set zahradní udírny s topeništěmVyrobeno ze smrkových palubek 19 mm silnýchTopeniště s podstavcem a kouřovodemVčetně roury, kolena, roštu, regulační klapky2 tyče na zavěšení masa6 nerezových háků na masoDřevěné podpěry na zavěšení masaKapacita udírny 15 až 30 kg Další přednosti této udírnyZahradní udírna je určena na uzení masa, ryb, drůbeže, sýrů, klobás a dalších uzenin. Teplotu lze sledovat vestavěným teploměrem. Doporučená teplota pro obvyklé uzení je kolem 50°C. Maximální teplota v udícím prostoru nesmí překročit 60°C. Snížení teploty dosáhnete zavřením klapky tahu v topeništi, případně otevřením dvířek udírny. Udírnu od topeniště oddělte kouřovodem standardního průměru 120 mm o délce 1 m. Tah hoření v topeništi lze regulovat klapkou. Ve spalovací komoře doporučujeme topit tvrdým dřevem bez kůry. Rozměry udírny:66 × 57 × 115 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště za skvělou cenu 8 290 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Klasické na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště

Lukáš
Pro mé potřeby je TOHOS TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště skvělá volba v kategorii Klasické.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště TOHOS - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště TOHOS na zahradu

TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště Klasické Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada TOHOS, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 290 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce TOHOS
- číslo EAN 4891223122565 z výroby
- produkt je v kategorii Klasické


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště Klasické
Cena zboží
8 290 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Klasické TOHOS

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TOHOS Set velké zahradní udírny + topeniště) potřebujete dokumentaci od výrobce (TOHOS), manuály 4891223122565, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.