Info o Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella Křesla Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Nábytek od francouzské značky Scandi by Stella Cadente Maison je hlavně pohodlný a stylový, na pomezí retra a moderního designu. Vše je navrženo v Paříži a vyrobeno v Evropě, a tak neztrácí nic ze svého šarmu. Tvary jsou ladné, oblé a příjemné, což ve svém celku působí velmi nadčasově. Pohovky a křesla jsou vyrobeny z polyesterové textilie a jsou vypolstrovány kvalitní pěnou. Jejich posláním totiž není pouze dát prostoru chic nádech, ale stejně tak poskytnout i co největší pohodlí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella za skvělou cenu 9 509 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 509 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641450419 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella Křesla
Cena zboží
9 509 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě žluté křeslo Scandi by Stella Cadente Maison Bella) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641450419, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.