Info o Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Nábytek od francouzské značky Scandi by Stella Cadente Maison je hlavně pohodlný a stylový, na pomezí retra a moderního designu. Vše je navrženo v Paříži a vyrobeno v Evropě, a tak neztrácí nic ze svého šarmu. Tvary jsou ladné, oblé a příjemné, což ve svém celku působí velmi nadčasově. Pohovky a křesla jsou vyrobeny z polyesterové textilie a jsou vypolstrovány kvalitní pěnou. Jejich posláním totiž není pouze dát prostoru chic nádech, ale stejně tak poskytnout i co největší pohodlí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation za skvělou cenu 12 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641451683 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation Pohovky
Cena zboží
12 790 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě žlutá trojmístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Constellation) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641451683, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.