Info o Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green Křesla Stella Cadente Maison

Popis produktu: Křeslo z kolekce Atalaia od značky Stella Cadente Maison ví, jak zaujmout. Inspiraci bere ve francouzském šarmu. Stane se tak ozdobou vašeho domova. Nabízí pohodlné sezení. Výplň je z vysoce pohodné pěny a potah z prémiové textilie, která je navíc speciálně ošetřena, aby měla vysokou jemnost. Masivní konstrukce a nohy křesla jsou pak už jen třešničkou na dortu ♥ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green za skvělou cenu 12 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green Stella Cadente Maison na zahradu

Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 12 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5903030023641 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green Křesla
Cena zboží
12 990 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě zelené křeslo Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 5903030023641, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.