Info o Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe Pohovky devichy

Popis produktu: Navýsost elegantní, výjimečně pohodlná a výrazně odolná. Taková je pohovka od devichy, která se svým provedením řadí mezi ryzí interiérové skvosty. Čalounění se vyznačuje ojedinělou odolností. Díky tomu bez úhony přežije poskakování dětí i skotačení domácích mazlíčků a i po letech bude zářit novotou. Za pozornost stojí i speciální úprava povrchu, která odpuzuje vodu. Bez obav si tedy v blízkosti pohovky můžete vychutnávat svůj oblíbený nápoj ♥ O značce devichy Značka devichy představuje glamour nábytek, jenž je určen do interiérů s vysokým smyslem pro estetiku, prestiž a vytříbené detaily. Polstrovanému nábytku se zakladatelé této společnosti věnují přes 20 let a díky těmto zkušenostem přesně vědí, co mají nabídnout i nejnáročnějším zákazníkům. Na výrobě se podílejí mistři v čalounictví a konstrukci, díky nimž se nábytek pyšní výjimečnou odolností i stabilitou. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe za skvělou cenu 25 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe

Lukáš
Pro mé potřeby je devichy Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe devichy - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe devichy na zahradu

Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz devichy, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 25 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce devichy
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe Pohovky
Cena zboží
25 799 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky devichy

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě zelená trojmístná rozkládací pohovka devichy Rothe) potřebujete dokumentaci od výrobce (devichy), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.