Info o Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green Pohovky Stella Cadente Maison

Popis produktu: Pohovka z kolekce Atalaia od značky Stella Cadente Maison ví, jak zaujmout. Inspiraci bere ve francouzském šarmu. Stane se tak ozdobou vašeho domova. Pohovky z této dílny vám zaručí maximální kvalitu a řemeslnou preciznost. Takže se usaďte do polstrování z pohodlné pěny a užijte si dotek jemného potahu a bytelnou masivní konstrukci. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green za skvělou cenu 17 790 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green Stella Cadente Maison na zahradu

Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 17 790 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5903030026208 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green Pohovky
Cena zboží
17 790 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě zelená trojmístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Bottle Green) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 5903030026208, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.