Info o Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON Křesla Dutchbone

Popis produktu:

Detailní diamantové prošívání na látkou čalouněné vnitřní straně křesla je skvěle synchronizováno s elegantní černou podnoží z bukového dřeva. Nepostradatelným a především velice funkčním doplňkem je dvojitá kapsa pro uložení Vašich novin či oblíbené knihy. Díky pohodlným područkám, měkkému polstrování a podnoži zakončené plastovými kluzáky pro zamezení poškrábání Vaší podlahy se stane křeslo Aaron nepostradatelnou součástí Vaší domácnosti.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. 

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON za skvělou cenu 7 625 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON

Lukáš
Pro mé potřeby je Dutchbone Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON Dutchbone - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON Dutchbone na zahradu

Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Dutchbone, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 625 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Dutchbone
- číslo EAN 8718548037014 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON Křesla
Cena zboží
7 625 Kč
Dostupnost
10.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Křesla Dutchbone

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě šedé křeslo DUTCHBONE AARON) potřebujete dokumentaci od výrobce (Dutchbone), manuály 8718548037014, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.