Info o Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny Pohovky La Forma

Popis produktu: Tato pohovka od španělské značky La Forma nabízí vše, co si pro svůj interiér můžete přát. Kvalitní, po designové stránce nadčasové zpracování, jemuž vévodí elegantní scandi akcenty, je doplněno o vysoce komfortní formu. Báječně bude tento kousek vypadat jak v moderním, tak klasickém interiéru. Vašemu domovu dodá nezaměnitelný styl. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny za skvělou cenu 23 990 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny

Lukáš
Pro mé potřeby je La Forma Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny La Forma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny La Forma na zahradu

Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz La Forma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 23 990 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce La Forma
- číslo EAN 8433840440729 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny Pohovky
Cena zboží
23 990 Kč
Dostupnost
17.05.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky La Forma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě šedá třímístná pohovka La Forma Vinny) potřebujete dokumentaci od výrobce (La Forma), manuály 8433840440729, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.