Info o Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

Popis produktu: Nábytek od francouzské značky Scandi by Stella Cadente Maison je hlavně pohodlný a stylový, na pomezí retra a moderního designu. Vše je navrženo v Paříži a vyrobeno v Evropě, a tak neztrácí nic ze svého šarmu. Tvary jsou ladné, oblé a příjemné, což ve svém celku působí velmi nadčasově. Pohovky a křesla jsou vyrobeny z polyesterové textilie a jsou vypolstrovány kvalitní pěnou. Jejich posláním totiž není pouze dát prostoru chic nádech, ale stejně tak poskytnout i co největší pohodlí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete za skvělou cenu 10 890 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete

Lukáš
Pro mé potřeby je Scandi by Stella Cadente Maison Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete Scandi by Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete Scandi by Stella Cadente Maison na zahradu

Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Scandi by Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 890 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Scandi by Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5902641450990 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete Pohovky
Cena zboží
10 890 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Scandi by Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě šedá dvoumístná pohovka Scandi by Stella Cadente Maison Comete) potřebujete dokumentaci od výrobce (Scandi by Stella Cadente Maison), manuály 5902641450990, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.