Info o Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml Hrnečky Done by Deer

Popis produktu: Svádíte se svou ratolestí čas od času boj u jídelního stolu? S roztomilým nádobím značky Done by Deer už nemusíte. S nimi se totiž každá svačina či sklenka džusu stanou hrou, na níž se budou těšit. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml za skvělou cenu 189 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hrnečky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml

Lukáš
Pro mé potřeby je Done by Deer Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml skvělá volba v kategorii Hrnečky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml Done by Deer - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml Done by Deer na zahradu

Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml Hrnečky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Done by Deer, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 189 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Done by Deer
- číslo EAN 5712643105480 z výroby
- produkt je v kategorii Hrnečky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml Hrnečky
Cena zboží
189 Kč
Dostupnost
18.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Hrnečky Done by Deer

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě růžový hrnek Done by Deer Yummy Elphee, 160 ml) potřebujete dokumentaci od výrobce (Done by Deer), manuály 5712643105480, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.