Info o Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM Konferenční stolky Zuiver

Popis produktu:

Odkládací stolek ZUIVER GLAM v tmavě modrém provedení je skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Díky smaltované oceli, kovovému základu a zlatavým doplňkům vytváří příjemnou kombinaci, která se skvěle hodí nejen do moderních interiérů.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM za skvělou cenu 4 654 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM Zuiver na zahradu

Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 654 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548047242 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM Konferenční stolky
Cena zboží
4 654 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě modrý kovový odkládací stolek ZUIVER GLAM) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548047242, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.