Info o Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa Křesla Stella Cadente Maison

Popis produktu: Křeslo značky Stella Cadente Maison je ukázkou francouzského šarmu, který návrhářce vládne. Nabízí pohodlné sezení. Výplň je z vysoce pohodné pěny a potah z prémiové textilie, která je navíc speciálně ošetřena, aby měla vysokou jemnost. Masivní konstrukce a nohy křesla jsou pak už jen třešničkou na dortu ♥ ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa za skvělou cenu 8 749 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa Stella Cadente Maison na zahradu

Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 8 749 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 05902641469749 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa Křesla
Cena zboží
8 749 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě modré křeslo se světle modrým polštářem Stella Cadente Maison Canoa) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 05902641469749, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.