Info o Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet Křesla Kare Design

Popis produktu: Tvrdá práce zručných řemeslníků dala vzniknout tomuto křeslu, které svým designem upoutá pozornost na první pohled. Je to totiž právě kombinace kvalitních materiálů, výrazných detailů a sytých barevných tónů, které vašemu domovu dodají prvky jedinečnosti a extravagance. Doplňte svůj domov o měkký zázrak, který mu dá novou tvář. Doplňte jej o Kare Design. O ZNAČCE Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě. Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet za skvělou cenu 9 259 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet

Lukáš
Pro mé potřeby je Kare Design Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet skvělá volba v kategorii Křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet Kare Design - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet Kare Design na zahradu

Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet Křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Kare Design, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 259 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kare Design
- číslo EAN 4025621826095 z výroby
- produkt je v kategorii Křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet Křesla
Cena zboží
9 259 Kč
Dostupnost
06.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Křesla Kare Design

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě modré křeslo Kare Design Vicky Velvet) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kare Design), manuály 4025621826095, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.