Info o Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair Pohovky Vivonita

Popis produktu: Usaďte se do královské pohovky z kolekce Blair a nenechte se aspoň chvíli ničím rušit. Vysoké zadní opěradlo nejen vytvoří pohodlnou oporu při sezení, ale taky vám aspoň částečně pomůže odrušit okolí a vy si tak můžete vychutnat chvíli pro sebe. Pohovka je výjimečná svými skladnými rozměry, a tak jí to bude slušet třeba i v chodbě nebo ve vaší ložnici ♥

Co je to Martindale test? Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale. A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair za skvělou cenu 16 090 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair

Lukáš
Pro mé potřeby je Vivonita Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair Vivonita - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair Vivonita na zahradu

Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Vivonita, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 16 090 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vivonita
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair Pohovky
Cena zboží
16 090 Kč
Dostupnost
03.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Vivonita

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě modrá dvoumístná pohovka Vivonita Blair) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vivonita), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.