Info o Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans Pohovky Stella Cadente Maison

Popis produktu: Pohovka z kolekce Atalaia od značky Stella Cadente Maison ví, jak zaujmout. Inspiraci bere ve francouzském šarmu. Stane se tak ozdobou vašeho domova. Pohovky z této dílny vám zaručí maximální kvalitu a řemeslnou preciznost. Takže se usaďte do polstrování z pohodlné pěny a užijte si dotek jemného potahu a bytelnou masivní konstrukci. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans za skvělou cenu 16 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans Stella Cadente Maison na zahradu

Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 16 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 5903030024891 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans Pohovky
Cena zboží
16 190 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě modrá dvoumístná pohovka Stella Cadente Maison Atalaia Blue Jeans) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 5903030024891, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.