Info o Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti - hodnocení a parametry

Informace: Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti Pohovky Florenzzi

Popis produktu: Florenzzi si dává záležet nejen na estetické stránce, ale také na vytříbené kvalitě a precizním zpracováním, které je promyšlené do nejmenšího detailu, aby vám jejich kousky sloužili ještě dlouhá léta. Konstrukce pohovky je vyrobená z masivního bukového dřeva a potah z velmi jemné látky na dotek. Výplň tvoří pružná polyurethanová pěna, která zajistí dokonalé pohodlí až pro pět lidí. Je navíc rozkládací, a tak získáte nejen pohovku ale také pohodlný kousek pro přespání. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti za skvělou cenu 19 690 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Pohovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti

Lukáš
Pro mé potřeby je Florenzzi Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti skvělá volba v kategorii Pohovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti Florenzzi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti Florenzzi na zahradu

Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti Pohovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Florenzzi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 19 690 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Florenzzi
- číslo EAN 5902641403507 z výroby
- produkt je v kategorii Pohovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti Pohovky
Cena zboží
19 690 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Pohovky Florenzzi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tmavě červená rohová pohovka Florenzzi Platti) potřebujete dokumentaci od výrobce (Florenzzi), manuály 5902641403507, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.