Info o Tlakový zádový postřikovač 16 l - hodnocení a parametry

Informace: Tlakový zádový postřikovač 16 l Substráty a hnojiva

Popis produktu: Tento zádový tlakový postřikovač má mnoho různých využití. Posřikovač je ideální pro zavlažování rostlin, pro postřik hnojiv nebo čistících prostředků.  Můžete ho využít při práci na zahradě, v sadech, sklenících. Díky umístění nádobky na zádech se s postřikovačem snadno pracuje. Stříkací tryska je vyrobena z chemicky odolného materiálu. Rozprašovací trysky jsou plně nastavitelné - od jemné mlhy až po silný proud. Je vybaven dlouhou silnou hadicí, díky které snadno a pohodlně ošetříte i vyšší rostliny. Nikdy neotvírejte nádobu postřikovače pokud je pod tlakem. Po ukončení práce s postřikovačem je nutné odpustit tlak nádoby, aby nedošlo k poškození a nebo předčanému opotřebení vnitřního mechanismu. Technické údaje: objem: 16 l tlak: 0,1 - 0,3 MPa délka hadice: 70 cm popruhy pro přenášení rozměry: 59 x 33 x 17 cm hmotnost: 2 kg Obsah balení: 1x rozprašovač 1x přívodní hadice, těsnění, háčky 1x filtrační nádrž 1x sada 3 trysek  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Tlakový zádový postřikovač 16 l za skvělou cenu 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Substráty a hnojiva na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tlakový zádový postřikovač 16 l

Lukáš
Pro mé potřeby je Tlakový zádový postřikovač 16 l skvělá volba v kategorii Substráty a hnojiva.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tlakový zádový postřikovač 16 l od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tlakový zádový postřikovač 16 l}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tlakový zádový postřikovač 16 l mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tlakový zádový postřikovač 16 l - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tlakový zádový postřikovač 16 l, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tlakový zádový postřikovač 16 l na zahradu

Tlakový zádový postřikovač 16 l Substráty a hnojiva Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tlakový zádový postřikovač 16 l i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tlakový zádový postřikovač 16 l na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 5902367972295 z výroby
- produkt je v kategorii Substráty a hnojiva


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tlakový zádový postřikovač 16 l Substráty a hnojiva
Cena zboží
399 Kč
Dostupnost
(Skladem) 13.07.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Substráty a hnojiva

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tlakový zádový postřikovač 16 l) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 5902367972295, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.