Info o TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril - hodnocení a parametry

Informace: TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril Na uhlí a dřevo TimeLife

Popis produktu: Gril TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril: Chcete si večer s kamarády občas posedět, něco dobrého u toho zakousnout, ale nemáte dostatečné prostory ke grilování? Právě pro příležitostné grilování na lodi či balkóně je tu jednoduchý, ale plně dostačující Carbon Cool gril TimeLife na dřevěné uhlí. Tento kruhový gril s jednoduchým a elegantním designem nejen na první pohled zaujme, ale ještě lépe poslouží. Na rošt s průměrem 40 cm se vám rozhodně vejde nejeden burger nebo strips a díky jeho nízké výšce můžete gril umístit třeba na stůl. Klíčové vlastnosti TimeLife Carbon Cool griluKruhový gril s průměrem roštu 40 cmIdeální rozměry pro grilování na balkóně, terase či lodiModerní a skladný gril na menší barbecue akce ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril za skvělou cenu 1 590 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Na uhlí a dřevo na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril

Lukáš
Pro mé potřeby je TimeLife TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril skvělá volba v kategorii Na uhlí a dřevo.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril TimeLife - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril TimeLife na zahradu

TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril Na uhlí a dřevo Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada TimeLife, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 590 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce TimeLife
- číslo EAN 8594166110250 z výroby
- produkt je v kategorii Na uhlí a dřevo


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril Na uhlí a dřevo
Cena zboží
1 590 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Na uhlí a dřevo TimeLife

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TimeLife Patentovaný Carbon Cool Gril) potřebujete dokumentaci od výrobce (TimeLife), manuály 8594166110250, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.