Info o TimeLife Grilovací trojnožka - hodnocení a parametry

Informace: TimeLife Grilovací trojnožka Na uhlí a dřevo TimeLife

Popis produktu: Gril TimeLife Grilovací trojnožka: Zajímavá a neobvyklá grilovací trojnožka, která ozvláštní každé grilování, na kterém bude. Gril má dnes na zahrádce téměř každý, ale grilovací trojnožka je něco velice speciálního. Nenechte se však vizuální odlišností od běžného grilu zmást, jelikož na grilovací trojnožce TimeLife si můžete připravit stejně tak dobré pokrmy, jako na jakémkoli domácím grilu. Rošt je k trojnožce poněkud neobvykle připojen pomocí řetízků, což s ním však zajistí snazší manipulaci. Klíčové vlastnosti grilovací trojnožky TimeLifeStylová grilovací trojnožka Velikost trojnožky 166 cmK trojnožce dodáváno i veškeré příslušenstvíGril na dřevěné uhlí ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží TimeLife Grilovací trojnožka za skvělou cenu 1 390 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Na uhlí a dřevo na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TimeLife Grilovací trojnožka

Lukáš
Pro mé potřeby je TimeLife TimeLife Grilovací trojnožka skvělá volba v kategorii Na uhlí a dřevo.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TimeLife Grilovací trojnožka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TimeLife Grilovací trojnožka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TimeLife Grilovací trojnožka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TimeLife Grilovací trojnožka TimeLife - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TimeLife Grilovací trojnožka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TimeLife Grilovací trojnožka TimeLife na zahradu

TimeLife Grilovací trojnožka Na uhlí a dřevo Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TimeLife Grilovací trojnožka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada TimeLife, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 390 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TimeLife Grilovací trojnožka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce TimeLife
- číslo EAN 8594166110236 z výroby
- produkt je v kategorii Na uhlí a dřevo


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TimeLife Grilovací trojnožka Na uhlí a dřevo
Cena zboží
1 390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Na uhlí a dřevo TimeLife

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TimeLife Grilovací trojnožka) potřebujete dokumentaci od výrobce (TimeLife), manuály 8594166110236, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.