Info o Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter - hodnocení a parametry

Informace: Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter Hodiny Time for home

Popis produktu:

Hodiny Carter jsou jednoduše řešené moderní nástěnné hodiny inspirované retro stylem, které lze využívat také jako hodiny stolní. Ciferník má klasický černobílý vzhledu a je složený z rotačních tabulek, celý je zasazen do minimalistického kovového boxu měděné barvy. Tyto hodiny rozhodně ozvláštní každý interiér a dodají mu osobitost a originální styl. 

Základní informace:

Šířka: 37 cm
Výška: 17,5 cm
Hloubka: 9cm
Zdroj: 2 x D baterie

Materiál:

kov

 

Pozn.: baterie nejsou součástí balení.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter za skvělou cenu 6 148 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hodiny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter

Lukáš
Pro mé potřeby je Time for home Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter skvělá volba v kategorii Hodiny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter Time for home - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter Time for home na zahradu

Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter Hodiny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Time for home, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 148 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Time for home
- číslo EAN 8714302624261 z výroby
- produkt je v kategorii Hodiny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter Hodiny
Cena zboží
6 148 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Hodiny Time for home

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Time for home Měděné nástěnné hodiny Carter) potřebujete dokumentaci od výrobce (Time for home), manuály 8714302624261, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.