Info o Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm - hodnocení a parametry

Informace: Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm Doplňky a dekorace Time for home

Popis produktu:

Kovové hodiny Mana s elegantními číslicemi zaujme svým minimalistickým designem a navíc elegantně doplní vaši kuchyň, obývací pokoj či další pokoje.

Pozn: Baterie 1x AA není součástí balení.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm za skvělou cenu 1 346 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Doplňky a dekorace na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Time for home Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm skvělá volba v kategorii Doplňky a dekorace.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm Time for home - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm Time for home na zahradu

Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm Doplňky a dekorace Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Time for home, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 346 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Time for home
- číslo EAN 8714302601774 z výroby
- produkt je v kategorii Doplňky a dekorace


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm Doplňky a dekorace
Cena zboží
1 346 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Doplňky a dekorace Time for home

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Time for home Černé nástěnné hodiny Mana 40 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Time for home), manuály 8714302601774, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce designovynabytek.cz můžete zakoupit další produkty:
Doplňky a dekorace - Zobrazit další produkty