Info o Time for home Bílý odkládací stolek Octagon - hodnocení a parametry

Informace: Time for home Bílý odkládací stolek Octagon Konferenční stolky Time for home

Popis produktu:

Odkládací stolek Octagon zaujme svým originálním osmihranným tvarem desky. Celokovové zpracování vytváří elegantní a minimalistický efekt, díky kterému bude krásně doplňovat moderní interiéry.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Time for home Bílý odkládací stolek Octagon za skvělou cenu 2 130 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Time for home Bílý odkládací stolek Octagon

Lukáš
Pro mé potřeby je Time for home Time for home Bílý odkládací stolek Octagon skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Time for home Bílý odkládací stolek Octagon od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Time for home Bílý odkládací stolek Octagon}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Time for home Bílý odkládací stolek Octagon mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Time for home Bílý odkládací stolek Octagon Time for home - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Time for home Bílý odkládací stolek Octagon, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Time for home Bílý odkládací stolek Octagon Time for home na zahradu

Time for home Bílý odkládací stolek Octagon Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Time for home Bílý odkládací stolek Octagon i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Time for home, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 130 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Time for home Bílý odkládací stolek Octagon na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Time for home
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Time for home Bílý odkládací stolek Octagon Konferenční stolky
Cena zboží
2 130 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 99 Kč
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Time for home

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Time for home Bílý odkládací stolek Octagon) potřebujete dokumentaci od výrobce (Time for home), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.