Info o TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový - hodnocení a parametry

Informace: TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový Ostatní pomůcky pro psy

Popis produktu: Ultrazvukový repelent, který vypadá jako přívěšek a můžete ho připnout na obojek. Je ideálním řešením proti napadení vašich psů a koček klíšťaty a blechami. Je ekologický a bez vedlejších účinků.Ultrazvukový repelent TickLess Pet je netoxický a nevylučuje žádné chemické látky ani zápach. Funguje na principu vysílání ultrazvukových impulsů, které jsou neškodné a nepostřehnutelné lidmi i zvířaty. Ruší však, resp. paralyzují, klíšťata a blechy a tím jim zabrání napadnout zvíře. Zařízení je vhodné i pro zvířata oslabená nemocí, pro štěňata i koťata, pro starší zvířata i pro březí a hárající fenky.Účinnost zařízení TickLess potvrzují certifikáty kvality a technologie jako jsou CE a TÜV.TickLess Pet má dosah přibližně 1,5 metru a využívá Li-Ion baterii, která má životnost 10-12 měsíců. Bez chemických látekToto elektronické zařízení díky ultrazvuku drží co nejdál parazity od vašich domácích mazlíčků bez použití jakýchkoli chemikálií. Díky tomu může být tento repelent použit  na mladá, březí, stará a nemocná zvířata nebo na kočky a psi v rekonvalescenci po nemoci. Ochrana až na 12 měsícůVestavěná Li-Ion baterie zajistí ultrazvukové impulsy na 10-12 měsíců.Provozní rozsah 1,5 metruTickLess Pet chrání v okruhu 1,5 metruVodotěsný (IP13)Vlhkost nepoškodí přístroj (IP13), ale repelent není voděodolný! - je třeba se vyhnout přímému kontaktu s vodou (v tomto případě je potřeba zařízení pečlivě vysušit, aby se zabránilo škodám)Ovládací tlačítko bateriePři stisknutí tlačítka ovládání daného zařízení se rozbliká červená LED dioda indikující, že přístroj pracuje.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový za skvělou cenu 647 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní pomůcky pro psy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový

Lukáš
Pro mé potřeby je TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový skvělá volba v kategorii Ostatní pomůcky pro psy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový na zahradu

TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový Ostatní pomůcky pro psy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 647 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 8034076520751 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní pomůcky pro psy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový Ostatní pomůcky pro psy
Cena zboží
647 Kč
Dostupnost
(Skladem) 14.08.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Ostatní pomůcky pro psy

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TickLess Pet 39124 Ultrazvukový repelent proti klíšťatům, béžový) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 8034076520751, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Ostatní pomůcky pro psy - Zobrazit další produkty