Info o Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem - hodnocení a parametry

Informace: Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem Ostatní Metafora, s.r.o.

Popis produktu: Kniha Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem:Dopřejte si bezbolestnou alternativu klasického tetování díky praktickým návodům na různé druhy technikTetování bez jehel, čili bezbolestná alternativa klasického tetování je dnes celosvětovým trendem. V knize zjistíte, jak snadno vytvoříte tetování pomocí šablon, obtisků, inkoustu nebo lepidla a třpytek. Můžete si vybrat z různých technik, které jsou v návodech a fotografiích srozumitelně vysvětlené krok za krokem. Nechte se inspirovat skoro dvacítkou návrhů tetování s praktickými tipy a radami. Najdete tu motivy minimalistické nebo plné fantazie, ozdobné pro zvláštní příležitosti, symbolické mandaly, kmenová a tribalní tetování. Navíc, tetování bez jehel je dočasné a nezávazné, „vytetované“ šperky, obrazce nebo prohlášení tak na své kůži můžete podle chuti a potřeby střídat a být stále znovu originální!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem za skvělou cenu 194 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem

Lukáš
Pro mé potřeby je Metafora, s.r.o. Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem Metafora, s.r.o. - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem Metafora, s.r.o. na zahradu

Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Metafora, s.r.o., u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 194 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Metafora, s.r.o.
- číslo EAN 9788073595531 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem Ostatní
Cena zboží
194 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ostatní Metafora, s.r.o.

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem) potřebujete dokumentaci od výrobce (Metafora, s.r.o.), manuály 9788073595531, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.