Info o TESLA LED BULB 12W E27 - hodnocení a parametry

Informace: TESLA LED BULB 12W E27 LED žárovky TESLA

Popis produktu: LED žárovka TESLA LED BULB 12W E27:LED žárovka BULB společnosti Tesla disponuje závitem E27 a vyniká velice nízkou spotřebou a svými parametry plně nahradí klasickou 75W žárovku. Kvalitní LED žárovka BULB společnosti TESLA se závitem E27 dokáže uspořit až 80 % elektrické energie oproti klasické žárovce. Pouhých 12 W stačí jako náhrada za klasickou 75 W žárovku. LED žárovka tak spadá do energetické třídy A+. Studené bílé světlo 4 000K zaručuje dostatečné a příjemné osvětlení. Světelný tok 1 055 lm dostatečně prosvítí každou místnost. Výhodou této LED žárovky je okamžitý start po rozsvícení.Klíčové vlastnosti LED žárovky TESLA LED BULB 12W E27 12WÚspora až 80% el. energieStudené bílé světloOkamžitý startVyzařovací úhel až 220°Dlouhá životnost (20 000 h) ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží TESLA LED BULB 12W E27 za skvělou cenu 79 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů LED žárovky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TESLA LED BULB 12W E27

Lukáš
Pro mé potřeby je TESLA TESLA LED BULB 12W E27 skvělá volba v kategorii LED žárovky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TESLA LED BULB 12W E27 od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TESLA LED BULB 12W E27}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TESLA LED BULB 12W E27 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TESLA LED BULB 12W E27 TESLA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TESLA LED BULB 12W E27, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TESLA LED BULB 12W E27 TESLA na zahradu

TESLA LED BULB 12W E27 LED žárovky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TESLA LED BULB 12W E27 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada TESLA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 79 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TESLA LED BULB 12W E27 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce TESLA
- číslo EAN 8596238000186 z výroby
- produkt je v kategorii LED žárovky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TESLA LED BULB 12W E27 LED žárovky
Cena zboží
79 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení LED žárovky TESLA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TESLA LED BULB 12W E27) potřebujete dokumentaci od výrobce (TESLA), manuály 8596238000186, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.