Info o TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm - hodnocení a parametry

Informace: TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm Porcovací a servírovací vidličky Tescoma

Popis produktu: Vidlička porcovací COSMO 16 cm - Vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli, ergonomická rukojeť z odolného plastu. Vhodné do myčky. 3 roky záruka.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod TESCOMA.cz nabízí zboží TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm za skvělou cenu 149 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Porcovací a servírovací vidličky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Tescoma TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm skvělá volba v kategorii Porcovací a servírovací vidličky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm od xkrát prověřeného e-shopu TESCOMA.cz.


Honza
Na TESCOMA.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm Tescoma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm Tescoma na zahradu

TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm Porcovací a servírovací vidličky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu TESCOMA.cz Tescoma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 149 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tescoma
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Porcovací a servírovací vidličky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu TESCOMA.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm Porcovací a servírovací vidličky
Cena zboží
149 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.02.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » TESCOMA.cz
Doručení Porcovací a servírovací vidličky Tescoma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TESCOMA vidlička porcovací COSMO 16 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tescoma), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu TESCOMA.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.