Info o TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů - hodnocení a parametry

Informace: TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů Sady nádobí Tescoma

Popis produktu: Sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů - Sada prvotřídních výrobků pro snadnou a stylovou přípravu tradičních italských těstovin. Obsahuje velký nerezový hrnec na špagety s vyjímatelnou cedicí vložkou a skleněnou poklicí, jedinečnou antiadhezní pánev se zvýšeným okrajem a zaobleným dnem pro snadné promíchávání těstovin „prohazováním", kuchařskou pinzetu z prvotřídní nerezavějící oceli a velkou naběračku ze žáruvzdorného nylonu. 3 roky záruka.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod TESCOMA.cz nabízí zboží TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů za skvělou cenu 2 499 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Sady nádobí na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů

Lukáš
Pro mé potřeby je Tescoma TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů skvělá volba v kategorii Sady nádobí.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů od xkrát prověřeného e-shopu TESCOMA.cz.


Honza
Na TESCOMA.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů Tescoma - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů Tescoma na zahradu

TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů Sady nádobí Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu TESCOMA.cz Tescoma, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 499 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tescoma
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Sady nádobí


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu TESCOMA.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů Sady nádobí
Cena zboží
2 499 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » TESCOMA.cz
Doručení Sady nádobí Tescoma

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (TESCOMA sada pro přípravu těstovin PRESTO, 6 dílů) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tescoma), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu TESCOMA.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.